ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ

10-12 травня 2023р. у Львові проходив Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків, у якому взяли участь представники Снятинської  та сусідньої Заболотівської громади, котрі вибороли на змаганнях одну золоту, одну срібну та дві бронзові медалі:

– Іван Кусяк (с.Попельники, Снятинська громада) вк 70 – золото Чемпіонату України;

- Іван Білейчук (с.Троїця, Заболотівська громада) вк 70кг – срібло Чемпіонату України;

– Роман Гуцуляк (с.Джурів, Снятинська громада) вк 57кг – бронза Чемпіонату України;

– Іван Чорногуз (с.Джурів, Снятинська громада) вк 86кг – бронза Чемпіонату України.

Слід зазначити, що Іван Кусяк, Іван Білейчук, Роман Гуцуляк та Іван Чорногуз -  вихованці Снятинської ДЮСШ “Колос” та СК “Ластівка”. На даний час борці представляють Академію боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина. А Роман Гуцуляк вже третій рік захищає Батьківщину в складі Національної гвардії України.

Вітаємо наших борців з достойними результати! Пишаємося високими досягненнями! Дякуємо тренерам за відмінну підготовку до змагань!

Бажаємо з кожним наступним кроком примножувати вже здобуті успіхи та продовжувати прославляти рідну громаду!