"ВИШИВАНІ СПАЦЄРИ" В САДУ МУЗЕЮ МАРКА ЧЕРЕМШИНИ

З нагоди Всеукраїнського дня вишиванки у літературно - меморіальному музеї Марка Черемшини на "Вишивані спацєри"

зібралося чимало шанувальників вишиванки.

Заступник міського голови Віктор Кушик привітав всіх від імені міського голова Анатолія Шумка з Днем вишиванки та з Міжнародним днем музеїв.

"Українська вишиванка — це частина культури українського народу, національна святиня, генетичний код нації, символ нашої сили та єдності, наш оберіг, що дає силу, мужність і віру в перемогу. Тож бережімо українські традиції, плекаймо нашу історію, зберігаймо її духовні цінності!", - зазначив Віктор Кушик.

Наукова співробітниця музею Іванна Стеф'юк розповіла про цікаві історії вишиванок у долі відомих і впізнаваних постатей Снятинщини, ознайомила з традиціями покутського вишиття, а також презентувала музейну колекцію стародавніх фото мешканців Покуття у вишиванках.

Присутні поділилися історіями походження своїх вишиванок, розповіли, що для них означає сорочка-вишиванка, та згадали свої теплі спогади з дитинства про першу вишиту сорочку. А на завершення заходу всі зробили пам'ятні фото у саду музею Марка Черемшини.