ЗРОБИ СВІЙ ВНЕСОК - ПІДТРИМАЙ НЕЗЛАМНІСТЬ ЗСУ

У цей складний для нашої держави час, важливо об'єднатися і згуртуватися заради спільної мети - найшвидшої перемоги у війні та підтримати наших військових, котрі боронять Україну.

В рамках відзначення Дня Героїв, Снятинська міська рада організовує благодійну акцію "Зроби свій внесок - підтримай незламність Збройних сил України.

Запрошуємо долучитися до благодійної акції

всіх небайдужих мешканців громади, працівників структурних підрозділів Снятинської міської ради, закладів освіти, культури та медицини, а також підриємств, установ та організацій, переселенців, та зробити свій внесок у наближення нашої Перемоги.

Перерахувати кошти можна на спеціальний рахунок, відкритий Національним Банком України на підтримку Збройних Сил України.

Зробити добровільні внески для зарахування коштів у національній валюті можна за реквізитами:

Банк: Національний банк України

Рахунок №UA843000010000000047330992708

код ЄДРПОУ 00032106

Отримувач: Національний банк України.

Пам'ятаймо, наша підтримка допомагає зберегти життя захисників, підвищити ефективність їхньої боротьби з ворогом. Адже у важкі часи важлива будь-яка допомога.

Поки ми єдині - Україна непероможна!

Віримо в нашу Перемогу! Підтримуємо наших захисників!