СНЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

Снятинська міська рада

на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

Найменування предмета

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Послуги з благоустрою території (ремонт прилеглої території біля головного корпусу КНП «Снятинська багатопрофільна лікарня» Снятинської міської ради, в м.Снятин, Коломийського району, Івано-Франківської області)

(за ДК 021:2015  код 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)

Відкриті торги з особливостями UA-2023-05-23-009778-а

1 133 766,00

грн., в т. з ПДВ

Послуги з благоустрою території (ремонт прилеглої території біля головного корпусу КНП Снятинська багатопрофільна лікарня» Снятинської міської ради в м. Снятин, Коломийського району, Івано-Франківської області) відноситься до класу наслідків (відповідальності) - СС1.

Найменування робіт і витрат

Одиниця

виміру

РЕМОНТ ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ

Розбирання бортових каменів (дорожніх бордюр)

Розбирання монолітних бетонних фундаментів (навколо

каналізаційних люків)

Розбирання асфальтобетонних покриттів

механізованим способом

м3

Розробка ґрунту екскаватором з доробкою вручну, група

ґрунту 2

м3

Навантаження сміття екскаваторами на автомобілі-

самоскиди, місткість ковша екскаватора 0,4 м3.

Перевезення сміття до 5 км

Установлення бортових каменів бетонних і

залізобетонних при інших видах покриттів

м3

Установлення бетонних поребриків на бетонну основу

27,5

1,4

Улаштування одношарової основи зі щебеню за

товщини 15 см

м2

Улаштування покриття з фігурних елементів мощення з

приготуванням піщано-цементної суміші площадок та

тротуарів шириною понад 2 м

м2

Ремонт окремих ділянок залізобетонних горловин

оглядових каналізаційних колодязів із заміною люка,

поверхня з твердим покриттям

колодязь

РЕМОНТ ДОЩО-ЗЛИВНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

Розробка ґрунту в траншеях та котлованах

екскаваторами місткістю ковша 0,4 м3 з навантаженням

на автомобілі-самоскиди, група ґрунту 2

Перевезення ґрунту до 5 км

Улаштування піщаної основи під трубопроводи

м3

Укладання трубопроводів з двошарових гофрованих

труб "КОРСИС" довжиною 6 м і діаметром 150 мм

Улаштування піщаної присипки та обсипки трубопроводів

м3

Ущільнення ґрунту пневматичними трамбівками, група

ґрунту 1-2

м3

Улаштування підстильних та вирівнювальних шарів

основи із щебеню

Улаштування колодязів дощоприймальних круглих

діаметром 0,7 м із збірного залізобетону в сухих грунтах

Примітка:

Підрядник повинен забезпечувати працівників спецодягом, реманентом та інструментом відповідно до сезону; дотримуватися трудового, природоохоронного та іншого законодавства України.

Підрядник повинен самостійно за свій рахунок забезпечувати виконання правил та заходів з охорони праці, техніки безпеки, пожарної безпеки та інше.

Підрядник повинен приступити до виконання робіт при сприятливих погодних умовах протягом одного робочого дня та забезпечити своєчасне проведення комплексу робіт по мірі їх надходження.

Підрядник самостійно визначає необхідність та кількість працівників, транспортних засобів, механізмів та обладнання для виконання якісно та у повному обсязі робіт, що є предметом закупівлі.

Перед організацією робіт Підрядник самостійно забезпечує підготовку ділянки дороги та узбіччя, забезпечує відсутність перешкод організації дорожнього руху в місцях виконання робіт та несе матеріальну відповідальність за шкоду заподіяну третім особам внаслідок незабезпечення організації дорожнього руху в місцях виконання робіт.

Підрядник забезпечує дотримання чистоти та порядку при виконанні робіт та зобов’язаний після виконання робіт привести територію до належного санітарного стану й охайного вигляду.

Процедура відкритих торгів проводиться у порядку, визначеному Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі Особливості) що затверджені Постановою КМУ від 12.10.2022 за № 1178 (зі змінами), для забезпечення наявної потреби замовника у проведенні Послуг з благоустрою території (ремонт прилеглої території біля головного корпусу КНП «Снятинська багатопрофільна лікарня» Снятинської міської ради, в м.Снятин, Коломийського району, Івано-Франківської області) за ДК 021:2015  код 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи).

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі : визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося шляхом розробки за затвердження кошторисної документації, а саме зведеного кошторисного розрахунку вартості обєкта будівництва

Очікувана вартість закупівлі Послуг з благоустрою території (ремонт прилеглої території біля головного корпусу КНП «Снятинська багатопрофільна лікарня» Снятинської міської ради, в м.Снятин, Коломийського району, Івано-Франківської області) за ДК 021:2015  код 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи) становить  1 133 766,00 (один мільйон сто тридцять три тисячі сімсот шістдесят шість тисяч 00 коп.)
       Обгрунтування розміру бюджетного призначення визначено відповідно до розробленого кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва, складеного відповідно до Настанов з визначення вартості будівництва», Наказу від 1.11.2021р. №281, в поточних цінах станом на травень 2023р.

Вартість матеріальних ресурсів і машино-годин прийнято за регіональними поточними цінами станом на дату складання  документації та  за усередненими

даними Мінрегіонбуду України