СНЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

Снятинська міська рада

на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

Найменування предмета

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Бензин А-95

(за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)

Відкриті торги з особливостями UA-2023-05-23-013839-а

грн. з ПДВ

Вимоги до товару - повинно відповідати стандарту Євро-6. Скретч–карти або еквівалент, номіналом по 10, 15, 20 літрів повинні бути безстроковими, або з терміном дії не менше 3 місяців від дати придбання. Автозаправна станція має знаходитись на відстані не більш 10 км. від місця поставки. (м. Снятин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.)

Кількість - Бензин А-95 – 1500 л. місце поставки - Україна, 78301, Івано-Франківська обл., Коломийський район, м. Снятин.

Строк поставки - до 31.12.2023 р. включно.

Закупівля пального здійснюється шляхом заправляння автомобілів Замовника на АЗС Учасника на підставі довірчих документів (скретч– карти або еквівалент). Передача довірчих документів здійснюється за місцезнаходженням Замовника. Товар постачається Замовнику частинами (товарними партіями) на умовах заправлення автомобільного транспорту Замовника з резервуарів автозаправних станцій (АЗС) Учасника. Максимальна відстань до найближчої АЗС учасника не перевищує 10 км від м. Снятин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

Процедура відкритих торгів проводиться у порядку, визначеному Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі Особливості) що затверджені Постановою КМУ від 12.10.2022 за № 1178 (зі змінами), для забезпечення наявної потреби замовника у Бензині А-95, кількістю 1500 літрів.

Очікувану вартість закупівлі - 69000 (шістдесят дев’ять тисяч) гривень 00 коп., в тому числі  ПДВ.

При визначенні очікуваної вартості використовувалися  дані  про регіональні ціни на пальне в Івано-Франківській області станом на 23.05.2023р., інформація про які розміщена в мережі інтернет у відкритому доступі, та розрахована у відповідності до прогнозованого об’єму бензину А-95, що планується закупити.