Отримайте грант на розвиток бізнесу!

ГО EasyBusiness у партнерстві з програмою MATRA та Центром економічного відновлення розпочинає грантову програму EasyBusiness Grant. Вона спрямована на допомогу бізнесу під час повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Українські мікро, малі та середні підприємств (МСБ) отримають гранти на суму до 366 тисяч гривень.

Щоб взяти участь у програмі вам потрібно:

•  бути офіційно зареєстрованим в Україні приватним бізнесом (юр. особи та ФОП), який відкрився до 1 січня 2023 року;

•  відповідати офіційному визначенню мікро-, малого або середнього підприємства (максимальна кількість працівників – 250 осіб, максимальний річний дохід – 50 мільйонів євро).

Прийом заявок триватиме до 6 червня 2023 року.

Отримані кошти можна використати на:

•  капітальні інвестиції: обладнання, необхідне для підвищення ефективності, збільшення обсягів виробництва чи адаптації продукції до вимог ринку;

•  послуги /інноваційні рішення /сертифікацію тощо, що сприятиме кращій ефективності бізнесу;

•  операційні витрати (частково), якщо такі витрати необхідні для забезпечення безперебійного функціонування підприємства та реалізації грантового проєкту.

ВАЖЛИВО!

Витрати в рамках проєкту повинні бути здійснені до 31 серпня 2023 року.

Форму заявки та деталі подачі завантажуйте за посиланням: https://bit.ly/easybusinessgrant-details

Інформує відділ економічного розвитку

Снятинської міської ради