Благодійний захід "Свято танцю"

Сьогодні, 28 травня, у Снятинському будинку культури відбувся благодійний захід "Свято танцю" за участю хореографічних колективів клубних установ Снятинської громади.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять полеглих Героїв та подякували всім захисникам, котрі сьогодні боронять українські землі від ворога, і завдяки котрим наші діти мають можливість мирно жити на рідній землі.

Свої хореографічні номера представили:

Фото без описуХореографічний колектив Задубрівського СБК "Калейдоскоп", керівник У. Захарук;

ХК "Потічківського СБК "Імпульс", кер. Н.Антонюк;

ХК Стецівського СБК "Перлина Покуття", кер. Н.Йова;

ХК Джурівського СБК "Веселі покутяни", кер. В.Малейка;

ХК Княженського СК "Енерджайзери",

кер. Л.Імангулова;

ХК "Торнадо", с.Тулова, кер. Д.Рожко;

НА ХК Снятинського БК "Тріада", кер.Х.Секрета, хореографи Т.Грачова, В.Солован;

ХК "Чикаго", м.Снятин, кер.А.Плахіна, хореограф - постановник Д.Рожко.

Директор Снятинського будинку культури Ірина Томаш подякувала дітям, їх батькам та керівникам художніх колективів за справжнє свято танцю, за отриманий заряд енергії та популяризацію хореографічного мистецтва у громаді.

Зібрані кошти будуть передані дітям - учасникам хореографічний колективів, батьки яких є захисниками України та зараз виборюють нашу свободу та незалежність на передовій.