Спеціалісти Снятинського відділу Коломийського районного відділу ДУ « Івано – Франківський ОЦКПХ МОЗ» провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо шкоди тютюнопаління. Під час акції були надані відповідні листівки.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТЮТЮНОПАЛІННЯМ!

31 травня, відзначають Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням. У цей день по всьому світу проходять акції проти тютюну, під час яких нагадують про його непоправну шкоду здоров’ю.

5 причин кинути курити:

1. Жити довше! Щороку внаслідок куріння помирає майже 7 мільйонів людей у всьому світі.
  2. Уникнути небезпечних хвороб! Куріння може спровокувати хвороби дихальних шляхів, серця, онкологічні захворювання, безпліддя.
  3. Зберегти кошти! Людина, яка викурює пачку сигарет щодня, щороку витрачає понад 8 тис грн..
  4. Зберегти здоров’я рідних! Пасивних куріння також небезпечним, у дорослих, які не курять самі, але вдихають тютюновий дим, він викликати раптову смертю.
  5. Покращити зовнішній вигляд та якість життя! Куріння негативно впливає на зовнішній вигляд: шкіра стає сухою і з’являються зморшки, набуває сіруватого кольору, кінчики пальців та зуби стаю жовтуватими. Крім того, коли ви кинете курити, Ваше дихання стане чистішим, відчуття смаку та запаху покращаться, а займатись фізичними вправами стане легше.

БЕРЕЖІТЬ ЗДОРОВЯ СВОЄ ТА ОТОЧУЮЧИХ, ПОЗБАВТЕСЬ ВІД ШКІДЛИВОЇ ЗВИЧКИ!

Завідувачка відділення епідеміологічного

нагляду (спостереження) та профілактики

неінфекційних захворювань

Снятинського відділу Коломийського районного відділу