Щороку ми розпочинаємо літо з чудового свята - Дня захисту дітей

З цієї нагоди представники Снятинської міської ради - начальник служби у справах дітей Емілія Курилюк та директор КУ "Територіальний центр соціального обслуговування" Галина Дороніна відвідали дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, прийомні сім'ї та дітей, котрі влаштовані у дитячому будинку сімейного типу, та подарували діткам солодкі подарунки.

Звісно, цьогоріч, як і минулого року, тисячам українців не до святкувань через повномасштабне вторгнення ворога. Проте якраз сьогодні ці діти потребують нашої особливої уваги та захисту. Тож цього дня вони отримали не лише солодощі, а і хороший настрій, позитивні емоції, відчули радість спілкування, підтримку та любов дорослих.

Нехай небо над головами наших дітей буде мирним, а кожен новий день - добрим і цікавим.