Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Снятинської міської ради

Пятого червня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Снятинської міської ради під головуванням Анатолія Шумка. Члени комісії розглянули питання порядку денного про стан використання захисних споруд на території Снятинської міської територіальної громади.

Також комісію ознайомлено з результатами обстеження русел річок Прут та Рибниця на території громади та підготовкою закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період у 2023-2024 роках.

Заключним питанням стало затвердження плану заходів з підготовки та забезпечення безпеки відпочиваючих на водних обєктах Снятинської міської територіальної громади у літній період 2023 року.

По всіх питаннях, які розглядалися цього дня, прийняті позитивні рішення.