Корисні звички для міцного здоров'я на кожен день!

Коли  ви робите щось кожного дня та регулярно, з часом це входить у звичку.

Корисні звички, якщо дотримуватися їх, змінять ваше життя в кращу сторону.Вести здоровий спосіб життя легше, ніж ви думаєте.

Корисні поради для міцного здоров'я  на кожний день.

Рухайтесь частіше. Якщо ваша робота передбачає тривале сидіння в офісі або вдома, намагайтеся більше ходити пішки. Зробіть прогулянку зранку, ввечері або під час обідньої перерви.

Пийте більше води. Золоте правило «вживати більше рідини» завжди актуальне, але часто забувається. Носіть з собою пляшечку води, щоб постійно мати змогу зробити ковток.

Снідайте. Сніданок — найважливіший прийом їжі, тому не пропускайте його. Заповніть свій ранок корисною їжею, що забезпечить вас енергією та позитивним настроєм.

Насолоджуйтесь сонячним світлом. Не варто потрапляти під пекуче сонце, але час від часу слід виходити на прогулянку під лагідні сонячні промінчики.

Дотримання цих корисних звичок не вимагає багато зусиль, а от результат може приємно здивувати. Будьте здорові!

Фельдшер санітарний відділення

епідеміологічного нагляду (спостереження)

та профілактики неінфекційних захворювань

Снятинського відділу Коломийського районного відділу