Працівники Снятинської міської ради привітали з 95-річчям учасника бойових дій УПА Бойчука Івана Васильовича, псевдо "Забіяка".

Іван Васильович народився 07.07.1928 року в селі Підвисоке. Перебував у складі боївки "Львівського". У 1950 році за свою діяльність був засуджений на 10 років тюремного ув'язнення. Разом з сім'єю перебував на засланні. В селі та околицях його знали, як хорошого майстра-пічника.

Незважаючи на свій вік та все пережите, чоловік досить активний, розповідає про своє життя, ділиться спогадами, згадує побратимів та небайдужий до долі своєї країни.

До речі, внук Івана Васильовича пішов слідами славного дідуся і зараз боронить українські землі на передовій.

З нагоди поважного ювілею представники міської ради і члени Братства ОУН-УПА від імені міського голови вручили іменнику Подяку за мужність і стійкість у боротьбі за свободу рідного краю. Патріотичними вчинками таких людей сьогодні надихається сучасне покоління захисників.

Бажаємо ювіляру міцного здоров'я, прожити ще багато років в любові та турботі рідних і близьких.