У Снятині привітали медичних працівників

Серед великої кількості професій, які покликані служити людям, мабуть, однією з найважливіших була, є і залишається професія медика.

Тож сьогодні, з нагоди професійного свята Дня медичних працівників, міський голова Анатолій Шумко привітав усіх медпрацівників зі святом.

«Висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Особливі вітання сьогодні тим медикам, які допомагають нашим захисникам, рятуючи їхні життя на передовій. Бажаю всім міцного здоров’я , успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою», - наголосив міський голова Анатолій Шумко.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у наданні медичної допомоги, відданість справі, активну громадську позицію Грамотами та Подяками міської ради були нагороджені кращі працівники Снятинської багатопрофільної лікарні та Снятинського центру первинної медико-санітарної допомоги.