Розпочато прийом заявок на конкурс «Варто: Золоті руки»

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

Сума фінансування складає від 500 000 до 3 000 000 грн.

У рамках даної програми можуть брати участь проєкти, спрямовані на підтримку підприємницької діяльності ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів та членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України, реалізація яких безпосередньо залежить від застосування фізичної праці або експлуатації будь-якої техніки та супровідних технічних систем (виробництво товарів, промисловість, будівництво, сільське господарство, транспортні послуги та ін.) або спрямовані на надання соціально-побутових послуг (перукарські послуги, послуги з прибирання та ін.).

Хто має право на отримання фінансової підтримки?

• ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Останній день прийому заявок – 21 серпня 2023 року (до 23:59 за київським часом).

Подати заявку та більше дізнатися про умови конкурсу можна за посиланням https://veteranfund.com.ua/contests/varto_zr/

Запитання  та уточнення  щодо проєкту можна надсилати на пошту  uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua  (з обов’язковим зазначенням  теми листа «Варто: підтримка ветеранського бізнесу»).

Інформує відділ економічного розвитку

Снятинської міської ради