У Снятині привітали газовиків з професійним святом

У другу неділю вересня в Україні відзначається День працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. З нагоди професійного свята в Снятинському управлінні з газопостачання та газифікації відбулася урочиста нарада, на яку завітав заступник міського голови Василь Анатійчук.

Звертаючись до присутніх у залі Василь Михайлович відзначив важливу роль газовиків в загальній системі роботи об`єктів критичної інфраструктури громади та подякував представникам міськгазу за відповідальне ставлення до своєї роботи.

За сумлінну багаторічну працю, відданість професії, активну громадянську позицію та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України кращих робітників відзначено грамотами.