Осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Сьогодні, 12 вересня, на території Снятинської міської територіальної громади в 27 населених пунктах спеціалістами Снятинського відділу Коломийського районного управління та спеціалістами Снятинського відділу Івано-Франківської ОДЛВМ, представниками органів місцевого самоврядування, національної поліції, представниками Українського товариства мисливців та рибалок, проводилася осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом наземного розподілу принад, які містять високо імунну безпечну вакцину.

УВАГА!

Приманка має вигляд невеликого брикету розміром сірникової коробки, із запахом м’ясо-кісткового борошна, а в середині містить желеподібну капсулу з вакциною проти сказу. Ці приманки є безпечними для людей і тварин. Прохання для жителів населених пунктів Снятинської ТГ в яких проводиться імунізація у разі виявлення приманок не торкатися руками, та не переміщувати з місця розкладання.