Продовжуються роботи з облаштування узбіч та шанців вздовж комунальних вулиць Снятинської громади

Належно облаштовані узбіччя дороги та шанці захищають дорожнє покриття від передчасного руйнування. Адже дощові води стікаючи в шанці не затримуватимуться на дорогах, відповідно й зменшиться утворення вибоїн на них.

Працівники комунального підприємства «Покуття-Комунальник» впродовж останнього місяця провели ряд робіт із облаштування узбіч та шанців у м. Снятин по вул. Надпрутна, Заводська, Листопадова та В. Стефаника, у с. Стецева по вул. Заокіп та Незалежності, у с. Будилів по вул. Т. Шевченка.

Такі заходи проводитимуться й по інших вулицях населених пунктів громади.

!!!Зважаючи на великий об’єм роботи просимо усіх жителів громади долучитися до упорядкування узбіч та шанців біля своїх домогосподарств!!!

Спільними зусиллями зробимо нашу громаду кращою!