У с. Новоселиця оновлено автобусну зупинку

Нещодавно у с. Новоселиця Снятинської громади завершилися роботи з капітального ремонту автобусної зупинки, яка тривалий час була в аварійному стані.

Частково зруйнований дах та стіни зупинки несли загрозу людям, а в дощову погоду там неможливо було сховатися, щоб не промокнути. Цього року Снятинською міською радою, на прохання жителів села, було ініційовано відновлення зупинки.

Впродовж робіт було відновлено та перекрито дах, оновлено стіни, встановлено нову лавочку та дошку для оголошень, зроблено благоустрій території навколо зупинки.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу у відновленні зупинки депутату Снятинської міської ради Петрові Миронюку за виділені кошти, ПП «Євромодуль» за безкоштовне надання покрівельного матеріалу, працівникам КП «Покуття-Комунальник», працівникам бригади Степана Дзерика із с. Джурів, жителям с. Новоселиця Степанові Максим’юку та Петрові Паламарчуку та старості старостинського округу №1 Степанові Николюку за всебічну допомогу під час відновлювальних робіт.

Тепер жителі Новоселиці чекатимуть на автобус у більш комфортних умовах.