ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Міський голова Анатолій Шумко провів чергове засідання Виконавчого комітету Снятинської міської ради.

Загалом було розглянуто та прийнято 30 питань порядку денного. Серед основних:

Звіт про роботу КНП "Снятинський центр первинної медико - санітарної допомоги". Як зазначив директор центру Іван Тимофійчук, в цьому році зроблено чимало для того, щоб мешканці громади отримували якісні медичні послуги.

Зокрема:

- відкрито оновлені амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 та №2 міста Снятина;

- адміністрація Снятинського ПМСД переїхала у відремонтоване приміщення, яке знаходиться у дворі поліклініки м.Снятина "фазенда");

- розпочато капітальний ремонт амбулаторії ЗПСМ с.Белелуя;

- придбано генератори для всіх амбулаторій громади;

- проводяться роботи для покращення умов перебування пацієнтів.

Іван Тимофійчук висловив слова вдячності Снятинській міській раді за всебічну підтримку та постійну допомогу. Адже завдяки спільним зусиллям, навіть в такий непростий час, вдалося зробити чимало в первинній медицині громади. Також він подякував благодійним організаціям за отримані медикаменти.

Про профілактику правопорушень серед неповнолітніх у Снятинській територіальній громаді. Як доповів заступник начальника Коломийського відділу поліції відділення поліції №1 (м.Снятин) Любомир Орчик, у звітному періоді у громаді скоєно кілька гучних правопорушень за участю неповнолітніх. Проведено розслідування, підозрюваних осіб встановлено та буде притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства.

Також членами Виконкому було прийнято рішення:

про надання одноразової грошової допомоги мешканцям громади;

про формування фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб;

про чергування відповідальними особами у пунктах незламності;

звіт про роботу відділу земельних ресурсів, екології та кадастру.

Окрім того, було розглянуто питання, котрі стосуються догляду та опіки за дітьми та інші важливі питання.

Детальніше ознайомитися з прийнятими рішеннями можна на офіційному сайті Снятинської міської територіальної громади.