Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша відповідальна праця, висока професійна майстерність, об’єктивність та неупередженість завжди були запорукою дотримання свободи слова у нашій державі. А завдяки оперативному висвітленню подій мешканці Снятинщини, Прикарпаття та України мають змогу орієнтуватися в інформаційному просторі, сформувати власну громадську думку й позицію щодо тих чи інших питань із життя нашої громади.

Дякую за відданість своїй справі! Нехай ваше натхнення ніколи не вичерпується, а усі творчі задуми та мрії будуть реалізованими! Нехай кожне слово, сюжет, стаття та інформація знайдуть вихід на постійну, вдячну аудиторію.

Творчих вам успіхів, цікавих і успішних проєктів, а також домашнього затишку, злагоди та тепла!

З повагою міський голова Анатолій Шумко.