День Гідності та Свободи

  • 119

Завтра, 21 листопада, в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у девять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

Століттями українська нація доводила, що ніхто не позбавить нас цих якостей. Цю істину підтвердили й доленосні для незалежної України революції та війна з російським загарбником. Агресор може спробувати лишити нас світла чи тепла, спробувати захопити наш дім, нашу землю, але йому не забрати в українців ані Гідність, ані Свободу.

Головний урок усіх українських революцій, а найбільше Революції Гідності - не зрадити одвічним віковим прагненням нашого свободолюбивого, мудрого і працьовитого народу, який гідний кращого життя; не зрадити великої жертви та подвигу Героїв Небесної Сотні, усіх, хто захищав і захищає Україну від ворога зовнішнього агресора та внутрішнього зла і неправди.

Велику світлу боротьбу маємо продовжити чесною справою, власним гідним життям, думками і вчинками, свободою вибору, намірами та мріями.

Памятаймо, на нас з небес дивляться Герої.

Фото без опису

Інші новини

Всі новини