У СНЯТИНСЬКІЙ ДЮСШ ПРОЙШЛА НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНА ПЕРШІСТЬ З ПЛАВАННЯ

20 грудня відбулася першість Снятинської ДЮСШ з плавання, присвячена різдвяно-новорічними святам.

Від імені міського голови привітала юних плавців з початком змагань керуюча справами Виконавчого комітету Оксана Саміла.

"Мені дуже приємно сьогодні тут знаходитися. Радію, що підростаюче покоління нашої громади, навіть попри війну, має можливість займатися спортом та показувати високі результати на змаганнях різних рівнів.

Бажаю успіху юним плавцям та подальших здобутків у цьому виді спорту. Вірте у свої сили та впевнено йдіть до мети і у вас все неодмінно вийде. Вітаю всіх з прийдешніми святами. Здоров'я, добра та мирного неба", - зазначила Оксана Саміла.

В цьогорічних змаганнях взяли участь більше 120 вихованців Снятинської ДЮСШ, а також учні Броварського вищого спортивного училища. Найменші учасники змагань долали дистанцію 25 - 50 метрів вільним стилем, старші - 100-200 м комплекне плавання.

Учасники змагань отримали грамоти, пам'ятні медалі та солодкі подарунки.