Шановна Громадо міста Снятина!

Ніхто з нас не очікував, що нам усім доведеться 2023 рік крокувати долиною темряви. Але не занепадаймо духом! Господь із нами, а тому переможемо ворога, подолаємо всі труднощі та побудуємо кращу країну, освітлену благодаттю Євангелія!

Протягом цього року ми всі разом мужньо боролись за свою Батьківщину, протистояли страшному злу, намагались подолати життєві труднощі, не втратити віру й продовжувати служити ближнім. Сьогодні, в такий нелегкий для усіх час, особливо важливо не піддатись розчаруванню і відчаю, зберегти любов, радість і мир у серці.

Я переконаний, що саме в цей час для християн є багато можливостей прославити Бога відповіддю на виклики часу та служінням ближнім. Тоді завжди будемо готові зустріти Господа, який приходить!

З найтеплішими побажаннями з нагоди Різдва Христового від Парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель Римсько-католицької Церкви в Україні! Нехай це світле свято принесе вам радість, благословення та особисту зустріч із Новонародженим. Нехай любов та спокій Христові наповнять ваші серця, а єднання в спільній молитві робить нас сильнішими.

З найкращими побажаннями,

О. Сергій Пеньківський, СМ