ПОМИНАЛЬНІ ДЗВОНИ: ДІДУШКО ВІКТОР АНДРІЙОВИЧ

Народився Віктор Дідушко в родині військового в Ленінграді, де служив батько. Був непосидючим і допитливим. З раннього дитинства виявляв самостійність і надзвичайну сміливість. Був відкритий до спілкування навіть до незнайомих людей. Дуже любив домашніх тварин, швидку їзду, ризик, завжди намагався бути самостійним. Вільний час проводив з друзями, за них стояв горою. Завжди відстоював свою думку, честь і гідність. Без страху і сумніву ставав на захист слабших.

Навчався в Чернівецькому торгово-економічному інституті. Проходив строкову службу в аеромобільній бригаді, кулеметник розвідувальної роти. Брав участь у порятунку людей під час Скнилівської авіатрощі.

У 2014 пішов на війну. Після року служби за контрактом повернувся додому. На початку березня 2022 року добровільно вдруге пішов захищати Україну. Воював у складі  десантно штурмових військ, брав участь у визволенні Херсонської області, Бахмуту, Соледара.

Загинув у бою за Соледар миттєво від осколків міни, що вибухнула поруч.

Вічна пам’ять і слава Герою!..