Вітання

• 161

Андрій Джелеп здобув першу медаль для України на міжнародному турнірі з боротьби

Спортсмен Андрій Джелеп здобув “срібло” на міжнародному турнірі з боротьби “Zagreb Open” у Хорватії. Це — перша медаль України на цих змаганнях.

Про здобуток борця повідомили у Національному олімпійському комітеті України та олімпійської команди.

23-річний Андрій Джелеп змагався у ваговій категорії до 61 кг. Він переміг Даніеля Попова з Ізраїлю з рахунком 8:2, а також — Нураддіна Новрузова з Азербайджану з рахунком 10:8. У фінальній сутичці спортсмен поступився дворазовому призеру чемпіонату світу Бехбаяру Ерденебатину з Монголії з рахунком 2:9, та посів друге місце.

Андрій Джелеп розпочинав свою спортивну кар’єру у Борцівському спортивному клубі “Перша ластівка” (с.Джурів) Снятинської ДЮСШ “Колос”.

Зараз він є представником Академії боротьби імені В.Федоришина та Школи вищої спортивної майстерності. Тренується спортсмен під керівництвом заслуженого тренера України Івана Курилюка.

Міський голова Анатолій Шумко, Виконавчий комітет Снятинської міської ради та депутатський корпус щиро вітають Андрія Джелепа, його батьків та тренера з вагомим здобутком спортсмена.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість підіймати прапор України на міжнародній арені!