ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Міський голова Анатолій Шумко провів перше в цьому році засідання Виконавчого комітету.

Загалом, було розглянуто 32 питання порядку денного. Серед основних:

• про стан укриттів та пунктів незламності на території Снятинської міської територіальної громади;
  • про направлення до Кабінету Міністрів України звернення щодо проблеми функціонування закладів освіти через відсутність захисних споруд, розташованих в цокольних або підвальних приміщеннях;
  • про хід робіт по переміщенню поліклінічного відділення КНП "Снятинська багатопрофільна лікарня".

Міський голова виніс на обговорення питання щодо можливості розміщення у приміщенні теперішнього поліклінічного відділення ветеранського закладу для вирішення соціальних питань та надання психологічної підтримки нашим захисникам, їх сім'ям та сім'ям загиблих і безвісти зниклих. Анатолій Шумко спростував чутки про продаж міською радою даного приміщення.

Також на засіданні члени Виконкому:

• продовжили контракт з директором КНП «Снятинська багатопрофільна лікарня» Снятинської міської ради;
  • прийняли рішення про надання грошової допомоги жителям Снятинської територіальної громади;
  • розглянули питання, котрі стосуються догляду і опіки за дітьми.

Детальніше ознайомитися з прийнятими рішеннями можна на офіційному сайті Снятинської міської територіальної громади.