Щодо захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19 на території Снятинської ТГ

За даними рутинного епідеміологічного нагляду протягом 8 тижня 2024 року на території Снятинської громади зареєстровано 77 випадків ГРВІ. Серед захворілих 29 дітей до 17 років, що складає 37,7% від усіх захворілих. У порівнянні з 7 тижнем 2024 року захворюваність знизилась на 7,8%. Перевищення епідпорогу немає.

За звітний тиждень серед жителів Снятинської громади зареєстровано 1 випадок гострої кишкової інфекції у дорослого, 1 випадок скарлатини у дитини.

Нагадую, що щеплення проти COVID-19 у 2024 році залишаються безоплатними для кожного українця та доступні у кожній області. Вакцинуватися можна через запис у свого сімейного лікаря або в пункті щеплень. Інформацію про найближчий пункт вакцинації, його адресу та графік роботи можна дізнатись, зателефонувавши до свого сімейного лікаря або до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 60 20 19.