Культура поводження з відходами в громаді.

На сьогодні проблема смітників - одна з найважливіших проблем забруднення навколишнього середовища. В кожному людському помешканні утворюється велика кількість відходів, починаючи з обгорток, поліетилену, харчових відходів, бляшанок та пластику до великогабаритних.

Викидаючи чи спалюючи сміття, не усвідомлюємо яку небезпеку це несе для здоров‘я та життя людей. І зекономивши сотню гривень на послузі з централізованого вивезення та захоронення побутових відходів, наносимо невиправну шкоду землі, водоймам та атмосфері.

Виконавчим комітетом міської ради на конкурсній основі визначено виконавця послуг із централізованого збору та перевезення відходів для подальшого їх захоронення.

В більшості сіл громади така послуга вже надається. В інших - буде впроваджено почергово, протягом наступних років. Проте активність громадян щодо укладення договорів залишається дуже низькою.

На сьогодні ситуація наступна:

Першість в охопленні послугою дворогосподарств займають:

• с.Джурів - 66%
  • с.Видинів - 62,5%
  • с.Княже -51,2%
  • с.Хутір-Будилів - 48,3%

Меншу активність проявили:

• Драгасимів - 40%
  • с.Прутівка -36,2%
  • с.Долішнє Залуччя -31,9%
  • с.Попельники - 30%
  • с.Завалля 27,8%
  • с.Горішнє Залуччя 27%
  • с.Тучапи - 26%
  • с.Вовчківці - 25,1%
  • с.Будилів - 17,4%

Вдячні жителям за належну громадянську свідомість і культуру. Сподіваємось, що збереження природи та чистоти довкілля стане нормою для всіх.