Щиро вітаю зі святом всіх землевпорядників, фахівців землевпорядних служб з професійним святом!

Дякую усім вам за те, що ваша праця, знання і досвід слугують збереженню й примноженню безцінного багатства – земель, що є запорукою прискорення економічних і соціальних перетворень нашої громади. Ваша фахова підготовка, оперативність та наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землеустроустрою та є запорукою успішного розвитку громади в цілому.

Вірю в те, що наші воїни звільнять нашу землю від ворожої орди, військові сапери розмінують заміновані території. Завдяки професіоналізму, старанності, завзяттю й практичному досвіду кожного відповідального українця зовсім скоро ми відбудуємо Україну, яка розквітне в єдиній європейській сім’ї.

Доброго здоров'я вам і вашим родинам, невичерпної енергії, наснаги, нових здобутків в ім'я Української держави.