Договір на вивезення сміття - обов‘язок, а не право!

Зрозуміло, що в кожному господарстві, зокрема й в селі, накопичуються тверді побутові відходи. І куди викидають це сміття? Воно ж не розчиняється у повітрі. Ще органічні відходи можна скласти у компостну купу і використовувати як добриво. Але пластикові пакети, засоби гігієни та багато іншого сміття не можна ні спалювати, ні закопувати, не забруднивши повітря чи грунту.

Відповідно до статті 25 Закону України «Про житлово – комунальні послуги» індивідуальний споживач зобов'язаний укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом . Таким чином, укладання договору на вивіз сміття є обов'язковим для усіх.

На території Снятинської громади послуги з вивезення побутових відходів надає ТОВ «АВЕ - Івано-Франківськ».

Для укладання договору необхідні документи:

⁃ паспорт;

⁃ довідка про ідентифікаційний код;

⁃ довідка про зареєстрованих за місцем проживання осіб.

Снятинська міська рада звертається з проханням до жителів громади дбати про чистоту ґрунтів, водойм та атмосфери і укладати договори на вивезення побутових відходів.