"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ"

Під такою назвою сьогодні в Снятинському будинку культури відбувся звітний концерт учнів та вчителів Снятинської дитячої музичної школи.

Розпочала захід директор школи Людмила Порох, яка подякувала незламним захисникам за можливість працювати та навчати дітей. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв.

Зі сцени, з присвятою нашим мужнім захисникам, лунали мелодії українських та зарубіжних композиторів, українські народні та сучасні пісні у виконанні вихованців та викладачів музичної школи.

Кожен номер супроводжувався гучними оплесками та вигуками "Браво!" із глядацького залу.

З вітальними словами та словами подяки виступили секретар ради Марія Орищук та начальник відділу культури та туризму Снятинської міської ради Ольга Слободян.

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине...

От де, люде, наша слава,

Слава України!