ГЕРОЯ ЗІ СНЯТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОСМЕРТНО НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНОМ "ЗА МУЖНІСТЬ" ІІІ СТУПЕНЯ

На жаль, у страшні і криваві часи для держави у смертельній битві гинуть кращі сини і доньки України.

Нещодавно під час церемонії "Дзвін пам'яті" у Меморіальному сквері Івано-Франківська вручили державні та обласні нагороди родинам полеглих воїнів, котрі віддали своє життя, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно було нагороджено СВЯТУНА Станіслава Владиславовича зі Снятинської громади.

Військовослужбовець служив строкову службу у 79 роті десантно - штурмової бригади в місті Миколаєві. Загинув воїн 7 березня 2022 року через пряме влучання російської ракети.

Також орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджені полеглі Герої Снятинської громади:

▪️Волков Микола Васильович

▪️Луканюк (Капанюк) Андрій Васильович

▪️Бережний Руслан Валерійович

▪️Реус Роман Григорович

▪️Волощук Володимир Михайлович

▪️Никифорук Микола Романович

▪️Басараба Андрій Іванович

▪️Ліщук Михайло Васильович

▪️Шихов Валерій Васильович

▪️Вахнюк Віктор Іванович

▪️Белейчик Андрій Ілліч

▪️Воєвідко Микола Степанович

▪️Лазаренко Олександр Романович

▪️Кнігніцький Петро Євгенійович

▪️Дідушко Віктор Андрійович

▪️Джуравець Роман Романович

▪️Кознюк Михайло Іванович

▪️Месюк Андрій Іванович

▪️Бріцький Олег Дмитрович.

Орденом Богдана Хмельницького III ступеня нагороджені:

▪️Беца Ігор Миколайович:

▪️Науменко Іван Андрійович

▪️П’яза Володимир Дмитрович

▪️Джуравець Роман Романович

Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджений:

▪️Покотиленко Андрій Володимирович

Жодна відзнака не поверне сім'ї найріднішу і найдорожчу людину. Але світла пам'ять про них завжди житиме в наших серцях та в нашій історії! А ці високі нагороди будуть вічним свідченням відваги та самопожертви наших мужніх Героїв.

Вічна пам`ять та слава найкращим синам і донькам, котрі віддали своє життя у боротьбі за рідну землю, і вже повік захищатимуть нас у лавах Небесної Варти🙏

Доземний уклін рідним та близьким за подвиг відданих синів України!

Допоки ми живі - житиме пам'ять про наших полеглих воїнів-захисників.