СНЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

Снятинська міська рада

на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

Найменування предмета

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Відкриті торги з особливостями UA-2024-04-15-011651-a

грн., в т. з ПДВ

Параметр

Показник

Найменування

Спеціалізований катафалк

Стан

Такий, що був у використанні

1 шт.

Тип кузова

Фургон

Рік випуску починаючи з

1995 року

Категорія транспортного засобу

М1

Колір

Чорний або сірий

Колісна формула

4х2

Двигун

Дизельний або Бензиновий

Об’єм двигуна не менше

Номінальна потужність двигуна не менше

80 (к.с)

Тип коробки передач

Механічна або Автомат

Кабіна водія

2 місна (1 пасажир+водій)

Рульове управління

з гідро підсилювачем

Привід

Передній або задній

Повна маса не більше

3500 кг.

Паливний бак не менше (л.)

Не менше 60

Комплектація:

• Гальмівна система двоконтурна; передні та задні дискові гальмівні механізми. Електронна система курсової стійкості (ESC) з антиблокувальною гальмівною системою (ABS), системою розподілу гальмівних зусиль (EBD), адаптивним керуванням залежно від завантаження (LAC), гідравлічним підсилювачем екстреного гальмування (HBA), системою запобігання перекиданню та системою підйомі (Hill Holder)
  • Подушка безпеки водія
  • Посилена задня підвіска що містить2-х листові ресори
  • Гідропідсилювач керма
  • Кондиціонер
  • Зовнішні дзеркала заднього виду
  • Підголівники сидіння водія та пасажирів
  • Тканинне оздоблення салону
  • Петлі для кріплення вантажів у багажному відділенні
  • Тримач запасного колеса
  • Запасне колесо стандартного розміру

Додаткове обладнання:

• Бокові вікна та вікна задніх дверей тоновані
  • Внутрішнє оздоблення салону з тканини
  • Покриття підлоги – автолін;
  • Подіум з покриттям з рифленого алюмінію з рухомою платформою;
  • Розміри подіуму:
    • ширина не менше 715мм,
    • довжина не менше 2015 мм
  • Перегородка з квартиркою між водійським та пасажирським відсіком;
  • Автономний повітряний опалювач;
  • Пасажирський відсік додатково утеплено та звукоізольовано.

Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі викладена у додатку №3 до тендерної документації. Інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі, може встановлюватись замовником у разі потреби.

У разі наявності в предметі закупівлі, його технічних та якісних характеристиках посилань на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва після такого посилання слід вважати в наявності вираз «або еквівалент».

Процедура відкритих торгів проводиться у порядку, визначеному Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі Особливості) що затверджені Постановою КМУ від 12.10.2022 за № 1178 (зі змінами), для забезпечення наявної потреби замовника у придбанні автомобіля спеціалізованого катафалк за ДК 021:2015 - 34110000-1 - Легкові автомобілі

Розмір бюджетного призначення – 550 000,00 грн.

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з врахуванням кошторисних призначень та потреби.

Для визначення очікуваної вартості використано загальнодоступну інформацію щодо цін на Автомобіль спеціалізований катафалк за ДК 021:2015 - 34110000-1 - Легкові автомобілі