СНЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

Снятинська міська рада

на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

Найменування предмета

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Тепловізійний монокуляр iRay E6 Pro V3 (або еквівалент) за ДК 021:2015 – 38630000-0 — Астрономічні та оптичні прилади

Відкриті торги у порядку визначеному «Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами, далі – Особливості), №  UA-2024-04-22-011311-a

130 000,00 грн. з ПДВ

Вимоги до технічних та якісних характеристик предмету закупівлі обумовлені потребою Замовника саме в таких товарах, а саме:

Тепловізійний монокуляр iRay E6 Pro V3 (або еквівалент) за ДК 021:2015 – 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади

Параметр

1 шт.

Тепловізійний монокуляр iRay E6 Pro V3 (або еквівалент)

Тип пристрою

WiFi

Вбудований WiFI

Відеовихід

Вбудований відео та фото запис, відеовихід

Підтримка microSD / вбудована пам'ять, Гб

Діапазон температур

-20...+40°C

Гарантійний термін

не менше ніж 12 місяців з дати підписання сторонами товарної накладної або акту приймання – передачі товару

Інші вимоги

Товар, що пропонується учасником повинен відповідати встановленим вимогам Замовника або мати кращі технічні характеристики.

Товар має бути новим, якісним, без попередньо експлуатаційного використання та належно упакованим, в тому числі мати супровідні документами (паспорт (формуляр) та настанова з експлуатування (керівництво з експлуатації).

Товар повинен постачатися Замовнику у тарі, яка забезпечує зберігання при транспортуванні та відповідає установленим стандартам.

Неякісний товар підлягає обов’язковій заміні, але всі витрати пов’язані із заміною товару несе постачальник.

Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з врахуванням кошторисних призначень та потреби. Для визначення очікуваної вартості використано загальнодоступну інформацію щодо цін на аналогічні товари.