Жителі Снятинської громади відправилися на будівництво фортифікаційних споруд

У прифронтових та прикордонних регіонах активно продовжується робота з нарощення бойових можливостей оборонних рубежів. Щодня посилюються оборонні позиції України. Снятинська громада не стоїть осторонь усіх питань щодо захисту України та бере участь у будівництві оборонних споруд.

Нещодавно жителі Снятинської міської територіальної громади відправилися в східні області України на будівництво фортифікаційних споруд.

Працівники адмінапарату Снятинської міської ради, її структурних підрозділів та комунальних установ надали чергову допомогу продуктами харчування та медикаментами.

Дякуємо всім, хто поїхав на будівництво фортифікаційних споруд та надав допомогу. Допомагаймо один одному, адже у нас одна біда на всіх та одна спільна мета.

Разом робимо все задля нашої перемоги.