ПОМИНАЛЬНІ ДЗВОНИ: МАРКІВ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ

Народився Марків Андрій в селі Хутір-Будилів  у багатодітній родині. Навчався в Снятинській середній школі-інтернат.

Мав добрий характер, був завжди усміхнений, товариський, мав багато друзів, добре серце, тому нікому та ні в чому не міг відмовити.

Після закінчення школи вступив у Чернівецьке ПТУ на спеціальність «Покрівельник сталевих покрівель». Все життя важко працював.

У 2011 одружився, разом з дружиною виховували сина, якого безмежно любив.

Був чудовим майстром своєї справи. Захоплювався малюванням та випалюванням по дереву. Його ікони та інші роботи будуть милувати око рідних та людей, для яких він це робив.

16 лютого 2023 року він пішов захищати Батьківщину.

Загинув у ході бойових дій проти збройних формувань російської федерації 6 травня 2023 року в місті Бахмут Донецької області, отримавши множинні вибухово-осколкові поранення, несумісні з життям.

Похований у Снятині.