На міському кладовищі відбулася поминальна панахида

Сьогодні, 8 травня, ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

В цей скорботний день ми вшановуємо подвиг тих, хто боровся за свободу та перемогу над нацизмом та висловлюємо щиру вдячність героям, які вибороли Перемогу.

На міському кладовищі відбулася поминальна панахида. У спільній молитві всі присутні схилили голови на знак пошани та пам'яті про українців, що в усі часи ціною власного життя протистояли ворогу. До пам'ятних знаків загиблим у Другій світовій війні поклали квіти та лампадки.

Після панахиди представники міської ради вшанували пам'ять жертв гітлерівської окупації, котрі були розстріляні в лісі села Потічок.

День пам’яті та перемоги над нацизмом сьогодні, в умовах війни, набуває особливого значення. Ми знову захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Свято віримо, що українські Захисники в героїчній боротьбі здобудуть довгоочікуваний мир для України!

Пам'ятаємо тих, хто боровся за Україну тоді! Молімося за тих, хто спиняє ворога сьогодні! Дякуємо захисникам України усіх часів і поколінь!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Пам'ятаємо...