Розпочалась весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

22-23 травня 2024 року на  території Снятинської  територіальної громади та Заболотівської територіальної громади в 48 населених пунктах  спеціалістами Снятинського відділу Коломийського районного управління та спеціалістами Снятинського відділу Івано-Франківської ОДЛВМ , представниками органів місцевого самоврядування ,національної поліції,представниками Українського товариства  мисливців та рибалок ,розпочалась  весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом наземного розподілу принад ,які містять високо імунну безпечну вакцину.

УВАГА

Приманка має вигляд невеликого брикету розміром сірникової коробки,із запахом м ясо кісткового борошна,а в середині містить желеподібну капсулу з вакциною проти сказу.Їх  розкидають в природньому середовищі.Коли звірі зїдають вакцину,в них формується імунітет до захворювання на сказ. Ці приманки є безпечними для людей і тварин. Прохання для жителів населених пунктів  Снятинської  ТГ  та Заболотівської ТГ в яких проводиться імунізація у разі виявлення приманок не торкатися руками, та  не переміщувати з місця розкладання та не руйнувати.