ПОМИНАЛЬНІ ДЗВОНИ: ВОЛКОВ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ

Волков Микола Васильович народився 10 вересня 1988 року в селі Хутір-БудилівЗа характером скромний, стриманий, самостійний, веселий, товариський, врівноважений. Реально оцінював власні можливості. До виконання громадських доручень ставився сумлінно. Мав добру вдачу, працьовитий. Підтримував дружні відносини з однокласниками.

Служив у Збройних Силах України. З 2008 по 2014 рік працював будівельником. 10 квітня 2014 року був мобілізований. З червня 2014 року приймав участь в АТО. Загинув  29 серпня 2014 року під Іловайськом.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, 13 серпня 2015 року нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Фото без опису    Фото без опису