МИ - МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!

Сьогодні в рамках проєкту "Турбота про родину Героя" та з нагоди Дня фізичної культури та спорту було проведено спортивні змагання за участю дітей загиблих військовослужбовців зі Снятинської громади.

Спортивний захід провели на льодовому майданчику біля спорткомплексу в місті Снятині.

Серед почесних гостей - Володимир Веркалець,

радник голови Івано-Франківської ОВА з питань ветеранської політики, Святослав Бойко, директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", міський голова Анатолій Шумко, член "Спілки ветеранів Снятинщини" Дмитро Романюк, тренери Снятинської ДЮСШ.

Міський голова Анатолій Шумко привітав усіх учасників змагань та побажав їм успіхів і перемог.

"Проведення такого спортивного заходу - це ще один крок у напрямку фізичного виховання нашої молоді, а також пропаганда здорового способу життя. Навіть попри війну маємо робити все, щоб наше підростаюче покоління виростало здоровим.

Хочу привітати всіх учасників спортивих змагань. Висловлюю співчуття дітям наших полеглих захисників, котрі беруть участь у сьогоднішніх змаганнях.

Такі заходи сприяють емоційному перезавантаженню дітей та дорослих, які через війну втратили найрідніших. І нашим завданням сьогодні є всебічно підтримувати їх", - зазначив міський голова.

Анатолій Шумко вручив Знаки вдячності Володимиру Веркальцю та Святославу Бойчуку, а також відзначив Грамотами тренерів - викладачів Снятинської ДЮСШ Василя Тофана, Владислава Данелюка та керівника ГО "Спортивний клуб "Будилів" Романа Древка.

На завершення міський голова висловив слова вдячності військовослужбовцям, котрі зараз боронять українські землі, а також подякував колективу Снятинського ліцею "Інтелект" за організацію та проведення спортивних змагань.

"Цей захід проводиться серед дітей, адже саме їм будувати майбутнє країни, незалежність якої обов’язково здобудуть наші захисники.

Нехай сьогоднішній день подарує вам те, що, на жаль, забирає ця війна - щасливе дитинство", - зауважив Володимир Веркалець.

Всі учасники змагань отримали грамоти, медалі та подарунки від міської ради та облдержадміністрації.

Соціальний проєкт "Турбота про родину Героя" започатковано на Прикарпатті з ініціативи голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук. Метою даного проєкту є соціальна підтримка родин полеглих Героїв.