ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ: СНЯТИН ПРИЄДНАВСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ

Сьогодні, 20 вересня, в регіонах України в рамках проведення Всесвітнього дня прибирання "World cleanup Day проходить екологічна акція "Зробимо Україну чистою разом!".

Студенти Снятинського коледжу разом з працівниками КП "Покуття-Комунальник" приєдналися до акції, в якій взяли участь близько 90 мільйонів учасників у 221 країнах світу.

Дотримуючись норм безпеки, обмежень воєнного часу та враховуючи специфіку регіону, щоб забезпечити безпеку кожного учасника, студентська молодь Снятинщини разом з комунальниками прибирали територію міського парку.

Основна мета такого заходу - формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, обʼєднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Навіть попри складні умови воєнного часу наша держава щороку долучається до цього масштабного екологічного заходу. А учнівська, студентська молодь та громадяни обʼєднують зусилля і разом тримають екологічну оборону та формують культуру чистоти.