Працевлаштування суб'єктів пробації. Виклики сьогодення.

З метою трудового влаштування суб’єктів пробації, які перебувають на обліку Коломийського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області, 02.10.2024 року консультантом роботодавця, рекрутером відділу взаємодії з роботодавцями Снятинського управління Коломийської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тетяною Голей було проведена профінформаційна зустріч.

Під час зустрічі пані Тетяна надала вичерпні відповіді на найпоширеніші запитання  суб’єктів пробації щодо працевлаштування, постановки на облік як безробітного або особи, яка шукає роботу, переліку необхідних документів для звернення до державної служби зайнятості, сучасних методів та техніки пошуку роботи та які послуги надає служба зайнятості.

Також до відома суб’єктів пробації доведено, що найбільше вакансій у Державному центрі зайнятості на території Коломийського району пропонується у галузях сільського господарства (вирощування зернових культур), розведення свійської птиці, промислового виробництва (виробництво дроту і кабелю для різних сфер індустрії), електричного та електронного устаткування для автотранспортних засобів, тощо.