У СНЯТИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Сьогодні, 3 жовтня, за доброю традицією напередодні Дня працівників освіти у Снятинській громаді підводили підсумки роботи та відзначили кращих освітян.

Щирі посмішки, згуртованість колег, вдячність захисникам за можливість працювати...

З такими емоціями зібралися у Снятинському будинку культури працівники освітньої галузі громади.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих Героїв, котрі віддали своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України.

Всіх освітян, а також ветеранів педагогічної праці з професійним святом привітав міський голова Анатолій Шумко.

"У цей нелегкий для України час ви продовжуєте наполегливо працювати, сумлінно навчати та виховувати наступне покоління українців, які будуть творити та розвивати нашу державу у майбутньому.

Саме ви формуєте гідних, свідомих, освічених людей, які вміють думати, знають свою історію, шанують мову, плекають культуру, прививають їхні життєві та моральні цінності.

Від імені Виконавчого комітету та депутатського корпусу вітаю вас зі святом. Щирий уклін та подяка за важку працю. Бажаю вам здоров'я, невичерпної енергії, натхнення, мудрості, терпіння у нелегкій справі навчання і виховання підростаючого покоління та подальших звершень в ім'я України. А головне - мирного всім неба! Сьогодні ви надійно тримаєте освітній фронт нашої громади", - зазначив Анатолій Шумко.

Слова пошани та вдячності в цей день лунали на адресу вчителів, котрі сьогодні боронять українські землі, а також вчителів-ветеранів, котрі впродовж десятиліть сіяли розумне, добре, вічне в душах дітей.

За значні особисті досягнення освітяни громади отримали високі державні нагороди, відомчі та обласні відзнаки.

Зокрема, відомчі відзнаки Міністерства освіти і науки України, а саме:

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України "Відмінник освіти" нагороджено:

▪️Плехтяк Галину Миколаївну, директорку Будилівської гімназії імені Володимира Хроновича.

Подяку МОН України отримав:

▪️Оробець Юрій Іванович, вчитель фізики Снятинського ліцею «Інтелект».

Медаллю Коломийської районної ради та Коломийської районної державної адміністрації «За заслуги перед Коломийщиною» нагороджено:

▪️Марусяк Марію Михайлівну, вчительку української мови та літератури Снятинського ліцею імені Антона Лотоцького.

Також за вагомий внесок у розвиток освіти, впровадження нових технологій у навчання та виховання здобувачів освіти, досягнення високих результатів у педагогічній праці Звання лауреата та педагогічну премію імені Василя Равлюка у 2024 році присуджено:

▪️ Семотюк Ярославі Богданівні, директорці Джурівського закладу дошкільної освіти “Теремок”;

▪️Таратовій Анні Іванівні, директорці Снятинського ліцею «Інтелект»;

▪️Чибораку Михайлу Івановичу, директору Снятинської дитячо-юнацької спортивної школи.

Вітаємо усіх освітян Снятинської громади з прийдешнім професійним святом! Бажаємо мужності, стійкості, миру та перемоги!