РОЗПОЧАЛИ РІК З РЕКОНСТРУКЦІЇ МІСЬКОГО СТАДІОНУ

  • 282

    Снятинська міська рада розпочала реалізацію проєкту “Капітальний ремонт міського стадіону “Колос”. На даний час проводиться капітальний ремонт адміністративно - побутового комплексу: заміна внутрішнього та зовнішнього оздоблення будівлі, обладнання систем опалення, вентиляції, водопостачання, каналізації, електропостачання та ряд інших робіт.
    Основні кошти для реалізація цього проєкту (90 %) надійдуть з Державного бюджету, частина коштів (10 %) - з місцевого.
    Проєкт планується реалізувати впродовж 2022-2023 років. Передбачено провести капітальний ремонт трибун, бігових доріжок та спортивних секторів, кас, спортивного ядра, зовнішнього освітлення, спортивного майданчику, облаштування міні-футбольного поля та тренажерного майданчику, капітальний ремонт мереж водовідведення та водопостачання і інші роботи.
    Реалізація такого проєкту не тільки покращить спортивну інфраструктуру громади, але і створить належні умови для регулярних занять такими видами спорту, як легка атлетика (біг, стрибки, штовхання ядра, метання диска, метання списа), футбол і інші, а також допоможе залучити молодь та жителів громади до заняття спортом, сприятиме своренню платформи для проведення різноманітних масових спортивних заходів.

    200