ЙОРДАНСЬКА ВОДИЦЯ

Вода на Водохреща вважається цілющою. Вона символізує початок життя та очищення. Віруючі зберігають вдома саме йорданську воду, адже вірять, що вона є цілющою впродовж усього року. Також цією водою священнослужителі окроплюють оселі вірян.
  Сьогодні до Снятинської міської ради завітали декан Снятинський ПЦУ Михайло Марусяк, протоієрей Микола Марусяк, хористи Свято-Троєцького собору, а також декан Снятинський УГКЦ Теодор Оробець, які окропили приміщення міської ради, кабінети працівників та побажали усім злагоди, доброботу, виваженості у прийнятті рішень та миру всій Україні.
   Міський голова Анатолій Шумко подякував священникам та церковному хору за хороше слово, цілющу йорданську водицю та різдвяну коляду.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису