БЕЛЕЛУЙСЬКА «МАЛАНКА» НА ФЕСТИВАЛІ «КОЛЯДА У РІДНІМ КРАЮ»

Нещодавно відбувся п’ятий різдвяний фестиваль «Коляда у ріднім краю», який проходить на межі прикарпатських сіл Пороги та Яблунька (Богородчанщина). Цьогоріч участь у фестивалі взяло 36 колективів з різних громад Івано - Франківської області, серед яких і белелуйський колектив "Маланка" (керівник М. Герліб).
    Різдвяна програма — дуже велика: і вертеп, і Маланка, і коляди. Під час фестивалю глядачі також підспівували та слухали нові обрядові пісні.
У фестивалі взяли участь колективи Солотвинської громади, а також Івано-Франківської, Богородчанської, Старобогородчанської, Яремчанської, Снятинської, Дзвиняцької та Лисецької громад.
   Белелуйська Маланка приїхала на "Коляду у ріднім краю" вперше, і відразу ж справила неабияке враження на місцевих жителів та гостей фестивалю.