Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, з врахуванням протоколу Івано-Франківської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС, рішенням міської комісії з питань ТЕБ та НС, починаючи з 00.00 год. 24 січня 2022 року на території Снятинської міської територіальної громади встановлюється “червоний” рівень епідемічної небезпеки, під час якого діятимуть обмежувальні заходи, передбачені для даного рівня.
  Комісією прийнято рішення освітній процес у закладах загальної середньої освіти перевести на дистанційний формат навчання, у закладах дошкільної та позашкільної освіти призупинити освітній процес до стабілізації епідеміологічної ситуації.
  Окрім того, і надалі будуть проводитися раптові перевірки розважальних закладів, закладів торгівлі, громадського харчування, спортивних залів на предмет наявності у працівників та відвідувачів документів про вакцинацію проти коронавірусу.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису