Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

З метою привернення уваги дітей до наявних проблем у сфері охорони праці, профілактики виробничого травматизму, активізації творчого потенціалу учнівської молоді, сприяння розвитку дитячої творчості, виявлення та підтримки талановитої молоді Відділом освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради спільно із Снятинським відділенням управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України проведено відбірковий регіональний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». На конкурс надійшло 60 робіт із закладів загальної середньої освіти та Снятинського центру позашкільної освіти «Сокіл». Конкурсні роботи висвітлювали тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у медичній сфері, будівництві, на транспорті, протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті. За підсумками журі конкурсу переможцями стали: Мосюк Каріна, вихованка Снятинського центру позашкільної освіти «Сокіл»; Щербан Володимир, учень Підвисоцького ліцею; Семотюк Анастасія, учениця Прутівського ліцею імені Володимира Самійленка; Ладинська Анна та Ладинська Надія, учениці Устянського ліцею імені Євгена Грицяка.

Роботи переможців конкурсу передані в управління держпраці в Івано-Франківській області для участі в обласному етапі.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису