БОРІМОСЯ РАЗОМ ЗА ЧИСТОТУ В ГРОМАДІ

Впродовж кількох років в більшості сіл громади була відсутня можливість регулярного вивезення побутових відходів для захоронення, в результаті чого утворилась велика кількість стихійних сміттєзвалищ. На смітники перетворилися береги річок, придорожні смуги, яри...

Міські комунальні служби регулярно працюють над ліквідацією таких смітників. Тепер зустрічний крок за вами, шановні жителі, газди та газдиньки громади, відповідально поставитись до цієї проблеми.

Снятинська міська рада звертається до жителів громади з переконливим проханням укладати договори на вивезення побутових відходів.

Ми живемо в цивілізованому суспільстві, де піклування про майбутнє та бережливе ставлення до оточуючого середовища є не тільки мірою вихованості та високосвідомості, а реальною необхідністю.

І пам'ятаймо, чисто не там, де прибирають, чисто там, де не смітять!