Працюємо на випередження…

Міський голова Анатолій Шумко провів термінову нараду з керівниками комунальних підприємств та організацій, на якій поставив перед кожним керівником чітке завдання: скласти план заходів та окреслити першочергові кроки в разі виникнення надзвичайної ситуації, пов'язаної з нагнітанням військової агресії у державі.

Відразу ж міським головою було скликано засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій, на якій обговорили та затвердили перелік необхідних засобів, які забезпечать безперебійну роботу всіх життєвоважливих служб та об'єктів громади.

Незважаючи на те, що засідання обласної комісії ТЕБ і НС стосовно нагнітання військової агресії з боку Російської Федераціі ще не проводилось, Снятинська міська рада працює на випередження, тому дане питання вже найближчим часом буде винесено на розгляд та погодження Виконавчому комітету Снятинської міської ради.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису